De Holz komt naar je toe… “Open dag anders”!

DE HOLZ KOMT NAAR JE TOE…

‘OPEN DAG!!!’ stond al geruime tijd in grote, rode letters en met drie uitroeptekens erachter in onze agenda’s. Op zaterdag 23 januari 2021 zouden wij onze deuren voor jullie openen, de rode loper uitleggen en jullie laten kennismaken met onze school. Helaas, corona trok een dikke, vette streep door onze plannen. Wij wisten echter al snel dat een online open dag niet bij ons zou passen.
Wij willen jullie de persoonlijke aandacht geven, die jullie verdienen!

En daarom zouden we het helemaal ANDERS gaan doen. Afgelopen zaterdag trok het voltallige team van de Holz door de wijken van Kerkrade om een bezoekje te brengen aan alle leerlingen van groep 8 met een VMBO-advies. Natuurlijk allemaal volgens de richtlijnen van het RIVM. Wat hebben wij genoten van deze voordeurbezoekjes. Het was leuk om jullie en jullie ouders te ontmoeten en naar jullie verhalen te luisteren. Jullie hebben allemaal een goodiebag ontvangen met daarin niet alleen alle informatie die je nodig hebt om een goede keuze te kunnen maken, maar ook een gezonde traktatie en een leuke attentie. Dank jullie wel voor jullie enthousiaste reacties en warm welkom! Voor ons was ‘Open Dag Anders’ geslaagd.

Wij hopen jullie allemaal volgend schooljaar te mogen begroeten op VMBO HOLZ, de school waar je mag zijn wie je bent!

Team HOLZ

Wil je nog meer informatie? Of wil je je aanmelden voor een persoonlijk pitstopgesprek?
Neem dan een kijkje op www.holz-pitstop.nl.

Recente berichten

DOEN OM LEREN

DOEN OM LEREN

Op Holz besteden we veel aandacht aan levensecht leren, dat betekent leren zoals het er in het echt ook aan toe gaat. Leerlingen krijgen bij ons veel echte ervaring door stage te lopen. Daarnaast...

Lees meer
Baas Van Morgen

Baas Van Morgen

De baas van MORGEN, die zit VANDAAG op Holz. Dit project van JINC biedt samen met onze school leerlingen de kans om het stokje over te nemen van een baas van een bedrijf. Danique, Chloe, Youri en...

Lees meer

Holz in de ’tsiedónk’

Dat we op Holz de dingen net iets anders doen dan anderen, dat is al bekend. Maar nu heeft ook 'De Limburger' dit mogen ervaren en op een hele mooie manier gedeeld. ONS verhaal, van Campus tot...

Lees meer

Stagemarkt

Op Holz leer je in de praktijk, op Holz leer je in de echte wereld. Want dat is een van onze pijlers. Onze leerlingen van leerjaar 3 hebben van 4 tot en met 15 April stage gelopen. Om deze stage af...

Lees meer

Vergoedingsregeling 2022

De vergoedingsregeling voor 2022. [pdf-embedder url="https://holz.bcpl.nl/wp-content/uploads/2022/04/2021.12.14.-vergoedingsregeling-2022-aan-gemeenten-instantie-1.pdf"...

Lees meer

Hoog bezoek op vmbo HOLZ!

Vandaag heeft de burgemeester van Kerkrade, Petra Dassen, aan de leerlingen van klas H1c en H1d een gastles mogen geven. Wat doet de gemeente voor kinderen? Wat vinden onze leerlingen belangrijk?...

Lees meer
In gesprek met CDA Kerkrade

In gesprek met CDA Kerkrade

Als Holz zijn wij een school midden in de maatschappij. Wij werken nauw samen met bedrijven, instanties maar ook de politiek binnen onze gemeente. Afgelopen dinsdag is onze directeur in gesprek...

Lees meer
Stage Leerjaar 4

Stage Leerjaar 4

Van maandag 15 t/m vrijdag 26 november lopen alle 4e jaars leerlingen hun snuffelstage. Wij wensen jullie dan ook veel succes en een geweldige ervaring. Tevens bedanken wij onze stagebedrijven voor...

Lees meer

Nieuwsbrief leerjaar 3 & 4 September

Klik op de link om de nieuwsbrief September voor leerjaar 3 en 4[pdf-embedder url="https://holz.bcpl.nl/wp-content/uploads/2021/09/20210902-Nieuwsbrief-1-bobo.pdf" title="20210902 Nieuwsbrief 1...

Lees meer