Primeur in Nederland – Shuffle Sports op VMBO Holz!

VMBO Holz, Vie – Leven in Beweging en NOC*NSF presenteren in het schooljaar 2021/2022 een uniek beweegprogramma voor de eerste- en tweedejaars leerlingen van het VMBO Holz: Shuffle Sports.

Bij ShuffleSports draait het niet om prestatie, winnen en beter zijn dan een ander, maar om op je bek gaan en plezier maken met andere jongeren.

Is Kangaroo ball misschien DE sport voor jou?

We combineren altijd elementen uit twee verschillende sporten zodat iets absurds en nieuws ontstaat wat nog nooit iemand gedaan heeft. En het

mooiste is: jij mag meedenken en staat aan de wieg van deze nieuwe sport! En met ShuffleSports hoef je je nooit te gaan vervelen. Na een blok van een aantal weken gaan we weer gewoon een nieuwe ShuffleSports bedenken en kiezen.  Kangaroo ball (softbal met jump-schoenen), Obstacle Football (apekooi en voetbal), Trampoline-Fitness? Niets is te gek. Feitelijk is het nu zo populaire Padel (Squash/tennis) ook een ShuffleSports!

 

VMBO Holz in Kerkrade is de eerste school in Nederland die ShuffleSports structureel 2 x in de week als naschools aanbod gaat aanbieden!

Heb jij ook zin in een potje Obstacle football?

Door twee sporten met elkaar te combineren wordt tegemoet gekomen aan de sportbehoefte van de jongeren, die afwisseling en samen sporten belangrijker vinden dan de allerbeste willen zijn. ShuffleSports past daarom perfect in 1 van de 3 doelstellingen die voor het nieuwe gezondheidsproject Vie – Leven in Beweging door de gemeente Kerkrade gesteld zijn: het streven naar Gezonde Jeugd in Kerkrade.

De samenwerking met NOC*NSF komt voort vanuit de Vie Innovatie Hub, wiens opdracht o.a. bestaat om op zoek te gaan naar nieuwe, innovatieve manieren om de vitaliteit en gezondheid van de inwoners van Kerkrade te verbeteren.

 

Recente berichten

Holz in de ’tsiedónk’

Dat we op Holz de dingen net iets anders doen dan anderen, dat is al bekend. Maar nu heeft ook 'De Limburger' dit mogen ervaren en op een hele mooie manier gedeeld. ONS verhaal, van Campus tot...

Lees meer

Stagemarkt

Op Holz leer je in de praktijk, op Holz leer je in de echte wereld. Want dat is een van onze pijlers. Onze leerlingen van leerjaar 3 hebben van 4 tot en met 15 April stage gelopen. Om deze stage af...

Lees meer

Vergoedingsregeling 2022

De vergoedingsregeling voor 2022. [pdf-embedder url="https://holz.bcpl.nl/wp-content/uploads/2022/04/2021.12.14.-vergoedingsregeling-2022-aan-gemeenten-instantie-1.pdf"...

Lees meer

Hoog bezoek op vmbo HOLZ!

Vandaag heeft de burgemeester van Kerkrade, Petra Dassen, aan de leerlingen van klas H1c en H1d een gastles mogen geven. Wat doet de gemeente voor kinderen? Wat vinden onze leerlingen belangrijk?...

Lees meer
In gesprek met CDA Kerkrade

In gesprek met CDA Kerkrade

Als Holz zijn wij een school midden in de maatschappij. Wij werken nauw samen met bedrijven, instanties maar ook de politiek binnen onze gemeente. Afgelopen dinsdag is onze directeur in gesprek...

Lees meer
Stage Leerjaar 4

Stage Leerjaar 4

Van maandag 15 t/m vrijdag 26 november lopen alle 4e jaars leerlingen hun snuffelstage. Wij wensen jullie dan ook veel succes en een geweldige ervaring. Tevens bedanken wij onze stagebedrijven voor...

Lees meer

Nieuwsbrief leerjaar 3 & 4 September

Klik op de link om de nieuwsbrief September voor leerjaar 3 en 4[pdf-embedder url="https://holz.bcpl.nl/wp-content/uploads/2021/09/20210902-Nieuwsbrief-1-bobo.pdf" title="20210902 Nieuwsbrief 1...

Lees meer